Облачный VPS сервер
 
   Plan B!       Teenused       Portfolio   
   Internetiturundus   
   Kontakt       Tellimusvorm!   
          
 
Pealeht Internetiturundus
PlanB!

 

Meie ettevõte tegeleb kodulehekülgede loomise ja väljatöötamisega ning omab suurt kogemust nii lihtsate kodulehekülgede väljatöötamise kui ka suurte mitmefunktsionaalsete portaalide väljatöötamise alal. Kodulehekülgede loomine on meie ettevõtte prioriteediks. Tegeleme erineva raskusastmega kodulehekülgede väljatöötamisega võimalikult lühikese aja jooksul, pakkudes hindasid, mis Teid meeldivalt üllatavad.

 

Pakume Teile:

 

Eksklusiivne disain

 

Meie tehtud töödel on kõrgkvaliteetne eksklusiivne disain, mis vastab peamistele nõudmistele: kordumatu disain, kõrge kvaliteet, kodulehekülje kasutamise lihtsus, mitmekülgne funktsionaalsus. Tööde teostamisel me ei kasuta musterdisaine; iga meie tehtud töö on unikaalne.


Meie väljatöötatud kodulehekülgedel on lihtne juhtimissüsttem Plaan B! CMS.
Isegi kogemusteta kasutaja, kellel on algteadmised arvuti kasutamises, saab lihtsalt hakkama kogu kodulehekülje sisuga, sealhulgas lisades, eemaldades, redakteerides kõikvõimalikke materjale.

 

 

Paindlik hinnapoliitika

Projekti hinna koostamisel, pakume kliendile erinevaid valikuvõimalusi, valik funktsioonide komplekte, mis maksimaalselt vastavad kliendi ootustele ja eelarvele.

 

Me ei hülga kliente

Meie klientidele pakume tehnilist tuge täiesti tasuta, samuti pakume reklaamteenust ning kodulehe edendamist otsingusüsteemides.

 

Pakume valmis kodulehekülgesid optimaalse aja jooksul

Meie töö lõpptulemuseks on mitmefunktsionaalne kodulehekülg, mis toob omanikule kasumit.

 

Kvaliteetne hosting

-5,9 EUR kuus. Piiranguteta pakett! www.beehosting.net
Kõikide klientide koduleheküljed asuvad Euroopa suurimal ja kvaliteetseimal hosting-provaideri`l. See tagab teie kodulehekülje ööpäevaringse, katkemiste kindla töötamise.

 


 

 


MEGATRON lasteruumi logo
MEGATRON lasteruumi logo
Copyright 2008
Planb! reklaamiagentuur Veebimajutus

Info: (+372) 640 3204, 640 3205

info@planb.ee