Облачный VPS сервер
 
   Plan B!   
   Teenused   
   Portfolio       Internetiturundus       Kontakt       Tellimusvorm!   
          
 
Pealeht Teenused
PlanB!

 

Reklaamvideo

 

Selleks et saavutada ülemaailmne kuulsus, reklaamvideo peab läbima pika konarliku tee ideest, stsenaariumist reaalse teostuseni. Jah, kõik on geniaalselt lihtne, kuid luua meistriteost pole sugugi kerge. Ideaalne reklaamvideo on täiuslik loomingulisuse kooskõla ja professionaalsuse teostamine. Kõige olulisem reklaamvideo valmistamise juures pole see, et saavutada tunnustust Cannes festivalil (kuigi, kui tellija seab selle endale eesmärgiks, siis ka see pole meie jaoks võimatu), vaid see, mis õigesti ning mitte pealetükkivalt kannab edasi vajalikku informatsiooni.


Informatiivne video

Valmistatakse slaidide ja videomaterjali põhjal, kasutades selleks erieffekte (flash), 3D-graafikat ja animatsiooni. Valmistatud videosid on võimalik kuvada televisioonis, plasmaekraanidel ja erineva formaadiga monitoridel.

 

2D animatsiooniga videod

2D animatsiooni standardiga video (lame, kahemõõtmeline animatsioon) võimaldab luua kordumatut ja stiilset videot. 2D tehnoloogia võimaldab teha videosid lühema aja jooksul kui seda võimaldab 3D tehnoloogia.

 

Lavastatud video

Lääne sotsioloogide uurimistulemuste põhjal kaasaegsed televaatajad usaldavad kõige enam videoreklaami, kus on kasutatud inimeste kuju. Lavastatud video on lühifilm, videolugu, mille kestvus ei ületa 30-60 sekundilist kronometraaži. Komöödia, melodraam, detektiiv - kõik kinematograafia liigid võivad kehastuda väikeses videos. Professionaalne lavastus, lavaproovid, võttegrupi ladus töö, monteerimise ja järeltöötluse saladused on garantiiks erksale, effektsele videole.

 

Promofilm

On mõeldud imago kujundamiseks, korporatiivse stiili ja ettevõtte esitlemiseks ning potensiaalsete klientide kuvamiseks.
Film sisaldab endas üldist informatsiooni ettevõttest või tootest, tema eripäradest ja unikaalseid töötlusi, ajalugu ja saavutusi, demonstreerib ettevõtte arengu dünaamikat. Võimalikult täpselt või isegi paremast küljest edastab ettevõtte keskkonda. Tavaliselt sisaldab endas ettevõtte juhi ja töötajate intervjuusid, klientide hinnangut, toodete või teenuste esitlust, objektide projekte. Film võimaldab lühidalt ja arusaadavalt kajastada ettevõtte tegevusala aspekte.

 

 


Viistek.com - kodulehe valmistamine
Viistek.com - kodulehe valmistamine
Copyright 2008
Planb! reklaamiagentuur Veebimajutus

Info: (+372) 640 3204, 640 3205

info@planb.ee